Генијален трик: Дознајте како можете сами да го поправите патентот на кое било место (ВИДЕО)

7 февруари, 2021
fotografija-cizme

Чевлар од Кент на видео на TikTok објасни како да поправите патент кој се истрошил со текот на годините: Потребни ви се клешти и не премногу силен удар со чекан за да ги усогласите забите на патентот

Чевлар од Кент објави многу забележително видео на TikTok, во кое тој објаснува како можете сами да поправите расипан патент за помалку од 60 секунди. Тој го објави видеото на профилот @originalcobblers, со објаснување дека се што ви треба за ова е клешти и мал чекан.

Авторот на видеото вели дека луѓето честопати го повикуваат на оваа поправка, но всушност во повеќето случаи тоа можете да го направите сами, со што ќе заштедите пари.

Стотици корисници на TikTok се заблагодарија во коментарите, нагласувајќи дека сега ќе можат сами да го санираат скршениот патент, заштедувајќи време и пари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber