„ГО ИЗГУБИЛА ГЛАСОТ“: Цеца не дошла на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, а ОВАА колешка ќе ја заменува до…

27 октомври, 20210
Screenshot_2

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се разболела, поради што не присуствувала на снимање на новата емисија „Ѕвездите на Град“.

Неа ќе ја заменува Ивана Петерс, која е помошник на Цеца во подготовка на нејзините кандидати за наредниот круг.

Од продукцијата на „Гранд“ кажано е дека Цеца настинала и дека многу ја болело грлото со што го изгубила гласот.

– Цеца навистина неможеше да дојде на снимање. Многу е настината, дури и гласот го загубила а додека не се опорави, на нејзино место ќе биде Ивана Петерс – рекле челниците на продукцијата.

Инаку, Цеца од емисија во емисија ја одушевува својата публика со своите коментари во „Ѕвездите на Гранд“, а гледачите ја фалат поради тоа што на кандидатите им дава целосна подршка како и разбирање за нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris