Го пребарував Google Earth и видов форма што е 18+: Не мерев, ама е доста голем!

23 февруари, 2021
golem

Веројатно сите барем еднаш сте пребарувале без светски патишта на Google Earth, но ретко кој забележал ваква форма!

Џоли ги истражувала лагуните и островите на Тихиот океан и забележала остров што ја потсетува на машките гениталии во форма. „Остров на пенисот“, се пошегуваа корисниците на Фејсбук кога Џоли сподели фотографија во една група.

Joleen spends her time finding images of living organisms in rock formations and land masses

“Бев на обиколка на Троиците Острови и тој само се појави. Мислев: ‘Леле, тоа навистина изгледа како необрежан пенис'”, изјави Џоли за американските медиуми.

„Не го измерив, но имајќи предвид дека е на сред океан, тоа е прилично големо“, додаде таа.

Островот е долг приближно 500 метри и не е познато дали е населен. Координатите на островот се 20 ° 37’37 ”N 166 ° 18’02” Е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris