Ирина откри неверојатен трик: Верувајте ми, функционира, вака се будиме во Русија! (ВИДЕО)

23 февруари, 2021
ирир

Ирина објави видео во соработка со британскиот магазин „Вог“, и ја покажа својата утринска рутина, што, меѓу другото, значи дека со ледена коцка мраз ја „буди“ кожата на лицето.

Покрај мразот, чија цел во овој ритуал е подобрување на циркулацијата и будење на кожата, Ирина додава вода од камилица и краставица на мразот.

“Верувајте ми, функционира! Секаде, на целото лице, не заборавајте на брадата. Навистина е ледено. Вака се будиме во Русија”, вели Ирина на видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris