Грабеж како во порно филмовите: Еден србин упаднал на бензинска пумпа и барал пари, а потоа некоја мистериозна жена орално го задоволила!

29 јануари, 2021
profimedia-0539717169

Разбојникот наредил вработен во бензинска пумпа во близина на Братислава да го отвори сефот кога се појавила мистериозна жена и орално го задоволила сè додека не пристигнала полицијата.

Неверојатен и неуспешен обид за разбојништво се случил на бензинска пумпа во близина на Братислава. Станицата била мета на 24-годишен Србин кој прво барал пари од вработениот, а потоа го претепал. Тој ги зел сите пари од касата и се упатил кон задниот дел на станицата, каде наредил друг вработен да го отвори сефот.

Во тој момент се појавила мистериозна жена, наводно 36-годишна Чешкиња, која веднаш „се фрлила во акција“. Таа започнала орално да го задоволува разбојникот и со тоа го деконцентрирала и спречила да избега. Во меѓувреме, еден од вработените успеа да повика полиција, која го пронајде 24-годишниот Србин на местото на настанот.

На никому не му е јасно како настанало сценариото од порно филмовите. Полицијата го истражува ова, но и сите други околности на неуспешниот грабеж, додека уапсениот Србин е во притвор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber