Хаосот во семејството не запира: Саманта Маркл ја фати Меган во уште една ЛАГА, не знае дека нејзината сестра е неподвижна?

17 октомври, 2021
328354_princharimeganmarklprofimedia0633720870_ff

Меган Маркл честопати во медиумите се карактеризира како личност која прави несогласувања со нејзините изјави, и во кралското семејство и меѓу познаниците.

Познатата актерка и сестра на Меган Маркл, Саманта веќе тринаесет години се бори со мултиплекс склероза, за што е во инвалидска количка.

Саманта откри сѐ за нејзините здравствени проблеми во своите мемоари „ The Diary of Princess Pushy’s Sister Part 1 “.

Во текот на интервјуто со Меган Маркл во март годинава во Опра Винфри, војвотката од Сасекс истакна дека не ја видела својата сестра 20 години и дека речиси и да не се познаваат повеќе, а оваа изјава ја повреди Саматна, која изјави за медиумите:

„Не знам како може да каже дека не ја познавам и дека таа е единственото дете. Имаме фотографии направениво текот на цел живот. Значи, како не ме познава?“, Вели Саманта и истакнува дека последен пат се виделе во 2008 година кога дипломирала, а тогаш веќе била во инвалидска количка.

За време на нејзиниот медиумски настап, Меган ја обвини својата сестра дека сака да профитира од нејзината врска со принцот Хари, но на никого не му успеало тоа.

Останува да видиме дали сестрите Маркл ќе успеат да ги надминат сите несогласувања што ги нарушија семејните односи со години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris