ХОЛИВУД ВО ШОК! СЕ РАЗВЕДУВААТ МИЛА КУНИС И АШТОН КУЧЕР: Откриени детали од нивниот БРАК!

26 јануари, 2021
мила

Светските медиуми веќе неколку години ги „разведуваат“ Мила Кунис и Ештон Кучер, но што е навистина точно? Двојката, која е во брак од 2015 година и има две деца, има зад себе интересно минато, од заедничкото појавување во серијата „Среќни седумдесетти“ кога Мила беше малолетна, и сè за бракот на Ештон со Деми Мур.

Овој пат светските медиуми наведуваат неколку „причини“ за разводот на оваа славна двојка. Но, другите медиуми наведуваат причини зошто тоа не може да се случи, особено затоа што оваа двојка ќе снима и заедничка реклама за Супер Боул.

Мила не носи бурма. Таа беше фотографирана минатата година без венчален прстен на нејзината рака, а американскиот сајт наведува дека тоа е доказ дека бракот е при крај, затоа што Мила се држи до такви работи како носење бурма. Сепак, не треба да се брза со заклучок – можеби тој ден заборавила да го стави прстенот. Сигурно дека еден детал не е доказ за такво нешто.

Mila Kunis, Ešton Kučer

Тие ја продаваат куќа. Тие одлучија да ја продадат куќата во Калифорнија, во Лос Анџелес затоа што не планираат да се преселат во вилата. Наводно, тоа е доказ дека тие се разведуваат, и во тој случај, тој развод би вредел околу 315 милиони долари. Сепак, контрааргументот е дека двајцата се појавиле во познато американско ток-шоу за да ги најават своите проекти поврзани со виното. Размислете за тоа, никој не започнува нов бизнис ако планира да се разведе, нели?

Карантинот го уништува нивниот брак. Минатиот октомври, медиумите пишуваа дека Мила и Ештон се разведоа затоа што не можеа да издржат меѓусебно во карантин и дека нема да ја одбележат годишнината од бракот, а исто така го споменаа минатото на Ештон во не толку убаво светло. Ова исто така не е доказ, особено затоа што тие започнаа бизнис со вино за време на карантин.

Mila Kunis, Ešton Kučer

Ештон е неверен? Се споменува секој пат затоа што Ештон бил фатен како изневерува и дека тој е едноставно неверен на неговата сегашна сопруга и поранешна Деми Мур, со која беше во брак 8 години. Мила никогаш не го коментираше тој наводен инцидент од 2011 година и многу веројатно е дека измамата дури и не се случила.

Заклучокот е следен: Ештон Качер и Мила Кунис не се разведуваат. Тие имаат заеднички проекти и снимаат многу важна реклама за Супер Боул.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber