Инстаграм е преплавен со фотографии од целосно голи инфлуенсерки на снегот! (18+)

13 јануари, 2021
e7aa4ada-6511-4d9a-af4c-debc286b3b2c.jpeg

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снегот. Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат за фотографија направена за време на снежната катастрофа во Шпанија, на која неколку лица го загубија животот.

Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирираше многу корисници на Инстаграм таму да направат иста или слична фотографија.

Минатата година целосен хит беа фотографиите во костими за капење на снегот, а се чини дека оваа година, поради лајковите, многу инфлуенсерки ќе соблечат сè и ќе седнат во снегот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber