Интернетот гори! Сите ја коментираат реакцијата на Мараја Кери на новогодишната изведба на Џенифер Лопез!

5 јануари, 2021
kekek

Џенифер Лопез пееше за Нова Година на празниот Тајмс Сквер во Њујорк, а нејзиниот настап беше пренесуван на телевизија, но изгледа дека ова не и ’одговараше на нејзината долгогодишна ривалка Мараја Кери. Додека Мараја ја интервјуираа водителите Андерсон Купер и Енди Коен за време на новогодишната ноќ, многумина заклучија дека пејачката била испровоцирана од слушањето на Џенифер Лопез во позадина.

Мараја го праша Енди: ‘Што се случува во позадина? Ја слушам музиката ’, преправајќи се дека не знае дека настапува Џенифер, што многумина го протолкуваа како Мараја сака да ја понижи на некој начин. Додуша, музиката во позадина беше нејасна, но за да не се одвиваат работите понатаму, домаќините брзо го привлекоа вниманието на пејачот. ‘Да, ние всушност го имаме Џеј Ло тука “, одговори Енди, а потоа веднаш ја смени темата, замолувајќи ја Мараја да ја коментира нејзината соработка со пејачката Аријана Гранде.

Погледнете како изгледаше тоа!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber