Исплива фотографијата од младоста! Цеца фатена во друштво на оваа популарна пејачка: Еве како тие изгледаа тогаш…

12 јануари, 2021
799320-foto-vakov-zadnik-na-47-godini-mozhe-da-ima-samo-ceca

Малку по малку, во јавноста се појавува фотографија од младоста на фолк дивата.

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ долги години важи за една од најпопуларните пејачки, а малку по малку се појавуваат фотографии кои покажуваат како изгледала во младоста.

На социјалната мрежа Инстаграм се појави фотографија од младоста на фолк дивата, а со неа позираше уште една популарна пејачка, Вера Матовиќ. Еве како изгледаа тогаш:


Да потсетиме, Цеца е позната како личност која има голем број пријатели меѓу колегите и секогаш сака да се дружи со нив. Затоа, оваа фотографија не е изненадувачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris