Измама за која се замара целиот свет! Тој беше обвинет за раскинување на бракот на Ким Кардашијан и Канје Вест, а еве што вели! (ВИДЕО)

12 јануари, 2021
kim

Трансродовиот јутјубер, Џефри Стар, зборуваше за гласините дека имал афера со светски познатиот рапер Канје Вест и дека тој е причината поради која Ким Кардашијан и Канје се разведуваат по шест години брак.

Во 23-минутно видео на Јутјуб, Џефри дрско ја прокоментира оваа гласина, велејќи дека сака многу високи мажи и дека никогаш не се дружел со Канје и дека сите тие шпекулации му се навистина смешни.

Дали ви личам на некој што би бил со Канје? – вели познатиот јутубер.

Погледнете ја неговата целосна реакција!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris