Кајли ја усклади облеката со приватниот авион вреден 72 милиони долари: Ги истакна градите, а нејзините иницијали ги има насекаде

15 април, 2021
kajli-dzener-1-830x0

Авионот се вика „Kylie Air“, а персонализирани детали има насекаде, па дури и на салфетките

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер позираше во приватен авион вреден 72 милиони долари, а деталите од авионот на Кајли предизвикаа големо внимание во јавноста.

Кајли дури и ја усклади својата гардероба со белите седишта во авионот со нејзините иницијали „КJ“ во потемна боја. Авионот се вика „Kylie Air“, насекаде има персонализирани детали, па дури и на салфетките.

Но, Кајли не би била Кајли доколку не го покажеше своето раскошно тело во бел плетен комбинезон и јакна во иста боја. Таа ја откопча јакната и ги покажа своите бујни гради.

„Тоа е бизнис“, напиша Кајли, а поранешното момче на нејзината сестра Кортни Кардашијан, Скот Дисик во коментарите напиша „За бизнис мотивација приватен авион”.

„Леле каков авион“, „Кајли во голем стил ги покажа своите гради во нејзиниот приватен авион“, „Таа има, па може да ја усклади облеката со авионот“, „Сега имам желба да започнам некој приватен бизнис“, „ Таа во овој авион има сè за да го преживее крајот на светот “, се некои од коментарите.

Фотографиите на Кајли од авионот „Kyle Air“ со кој ја вклопи комбинацијата на облека може да се видат во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris