Кардашијан му прости за измамата и сега планира уште едно дете со своето поранешно момче: Време е за бебе!

31 јануари, 2021
115503_kloi-kardasijan_ls

Клои Кардашијан (36) немаше многу среќа со мажите. Бракот со Ламар Одом беше полн со агонија поради неговата зависност од опијати, но и многу прељуби. Додека таа внимателно го чекаше дома, тој беше во врска со неколку жени со сомнителен морал.

По неговата сериозна здравствена состојба, таа остана со него. Но, бракот беше осуден на пропаст, и покрај нејзините напори да останат заедно.

Кога Тристан Томпсон влезе во нејзиниот живот, сите помислија дека Клои конечно најде среќа. Но, на денот на нејзиното раѓање, на Интернет започна да кружи видео од Тристан како се бакнува со непозната жена.

И тука Клои се обиде да го спаси она што не можеше. По нешто помалку од една година, Тристан повторно ја изневери Клои, со нејзината пријателка.

И сега, по две години, Тристан и Клои планираат уште едно дете. И брак? „Сè зависи од тоа дали Тристан ќе остане на својата страна од договорот“, вели добро информиран извор.

Клои се чини дека има висок праг на толеранција..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber