Карлеуша ја негираше аферата и откри: „Душко поднесе тужба“

15 јануари, 2021
ЈК

Српските медиуми објавија дека фудбалерот Душко Тошиќ (35) ја изневерувал својата сопруга Јелена Карлеуша (42) со блогерката Ана Јовановиќ.

Карлеуша сега се огласи и го сподели насловната страница на локалните медиуми на Инстаграм, на која пишува: „Нови детали за љубовна врска. Пејачката ги рекламираше костимите за капење на Ана Јовановиќ и на тој начин се поврза со Душко, не сомневајќи се во прељуба ‘.

24sata

– Никогаш не ја запознав оваа девојка, никогаш не ги носев нејзините костими за капење, никогаш не беше во мојата куќа итн. Оваа глупост ги става истите изроди, Зорица, Љиjана, за кои цела Србија знае дека се опседнати со болна омраза кон мене. Здраво, маченик, не сум јас виновна што си грда и што никој не сака да те јаде! Вие сте смешни за секого! И да, Душко овој пат поднесе тужба затоа што куќата му е полна! – напиша Јелена.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber