Карлеуша ја сними неверојатната глетка од хотелската соба

14 јануари, 2021
1610405960758-jelena-karleusa-2-830x0

Јелена се одмара со деца и пријателите пред снимањето на новите епизоди на „Ѕвездите на Гранд“

Поп-sвездата Јелена Карлеуша веќе неколку дена престојува на Копаоник, од каде најголемо внимание привлекоа нејзините фотографии на снегот.

Регионалните медиуми зијат за нив, како и некои светски блогери, кои ја означуваат со ентузијазам за нејзиниот стил и изглед.

Но, овој пат, вниманието го привлекуваат нејзините снимки од хотелска соба, на кои се гледа неверојатен број луѓе кои чекаат на ред за жичарницата.

Многумина велат дека „инвазијата на Копаоник“ е во тек, и иако хотелиерите велат дека толпата е далеку помала од претходните години, кога не бевме под ваков удар на корона вирусот, факт е дека има неколку луѓе.

Но, некои скијачи истакнуваат дека тие се „безбедни додека скијаат“ затоа што се под опрема.

Погледнете ја сцената од Коп, како и фотографиите на Јелена за кои сите зборуваат:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber