Карлеуша призна дека не му купила подарок за роденден на својот сопруг, но направила ЕДНА незаборавна работа!

26 јануари, 2021
јк

Јелена Карлеуша зборуваше за положбата на жената во општеството, истакна дека нема припадник на понежниот пол кој не доживеал некакво сексистичко вознемирување и потенцираше дека со тоа се соочувала неколку пати.

Мислам дека не постои жена на планетата што не доживеала вакво сексистичко вознемирување на еден или друг начин, или барем некоја мала форма на тоа, тоа не постои! Едноставно, такви се правилата на игра. Еве, вели Мира (прва авторка Мира Шкориќ која беше во собата), дека не е – рече Јелена и додаде:

Jelena Karleuša

Не сум сигурна дека тоа е точно така, можеби Мира е една од ретките, но јас ја искусив милион пати и затоа можам да им кажам на актерката и девојките кои беа охрабрени конечно да кажат дека сум горда од нив и нивната храброст.

Сопругот на Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, неодамна го прослави својот 36-ти роденден, а ЈК ни откри како изгледа сè, како и каков подарок добил фудбалерот.

Прво, бев на снимањето на „Гранда“ цел ден и сите ме чекаа затоа што рестораните се отворени до осум, па затоа малку задоцнив, за жал, но стигнав кога имаше торта. Атина, Ника и целото семејство беа сите заедно. Убаво беше, јас бев малку уморна, тој беше многу среќен – рече ЈК и додаде:

Тој конкретно не доби подарок од мене, но им дадов пари на Атина и на Ники да му купат на тато специјални подароци и тие му ги донесоа како подарок. Едниот имаше некаков парфем, другиот некои креми за мажи, за темни кругови, сè што му требаше повеќе или помалку, па го спакувавме во два подарока. Ништо спектакуларно, но убаво и функционално (се смее).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber