КЕНДАЛ ЏЕНЕР ЉУБОМОРНА НА СВОЈАТА ВНУКА! Борба за дечко: ЛУДО Е ЗАЉУБЕНА ВО НЕГО!

16 септември, 2021
19603_untitled_f

Манекенката Кендал Џенер не крие дека ужива во љубовта со НБА sвездата, Девин Букер, но дека понекогаш е љубоморна бидејќи тој и нејзината внука Сторми не можат да се разделат еден од друг.

Манекенката Кендал Џенер гостуваше во емисија каде зборуваше за своето семејство, па изјави дека е среќна што е толку голема, а како што рече, таа е горда тетка на 18 деца. Гостувајќи во емисијата, откри дека е среќна што има големо семејство, и како што изјави Кендал секогаш се труди да биде „кул“ тетка и дека сите ја сакаат, но дека покрај нејзиното момче Девин Букер, понекогаш е тешко.


Имено, таа откри дека тригодишната ќерка на нејзината помлада сестра Кајли е опседната и вљубена во Девин, и затоа понекогаш може да биде љубоморна.

– Ги сака сите, но Сторми и Девин имаат неверојатен однос. Таа е толку вљубена во него што понекогаш и јас сум љубоморна – рече низ смеа, а потоа додаде:


– Понекогаш морам да им кажам да престанат!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris