Кендал Џенер објави провокативна фотографија во минијатурно бикини!

24 јануари, 2021
keni

Како и нејзината сестра Кајли, и Кендал Џенер сака да „се чувствува пријатно“. Имено, ријалити sвездата реши да ги почести своите обожаватели со нова провокативна фотографија, која, пред сè, воодушеви многу нејзини машки обожаватели.

Имено, Кендал позираше покрај базенот во минијатурно бикини, а своето витко тело го истакна.

Џенер очигледно ја фотографирал нејзиниот дечко, кошаркарот на НБА, Феникс Санса Девин Букер, со кого е во емотивна врска веќе некое време.

Погледнете ја провокативната фотографија на Кендал Џенер:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber