Ќерката на Сузана Гавазова како принцеза на својот 7-ми роденден: „Наша прва радост, наша прва гордост“ (фото)

8 април, 2021

Емили и Селена се целиот универзум за Сузана Гавазова – ќерките кои секојдневно ја радуваат и ја полнат со безусловна мајчинска љубов.

За разлика од повеќето познати, Гавазова се разликува по тоа што не го крие приватниот живот, па дури и кога нејзините наследнички се во праша

Така, пејачката често на социјалните мрежи знае да сподели видеа или фотографии од нејзините убавици.

Овојпат во домот на Гавазова имаше убав повод за славење. Имено, нејзината ќерка Емили го прослави својот роденден.Содржината продолжува после огласот

Имено, наследничката на Сузана наполни седум години, а пејачката и се обрати со емотивна порака.

„Среќен 7ми роденден Емили. Наша прва радост, наша гордост. Да си жива и здрава, голема да растеш“, напиша пејачката покрај видео од слабеничката.

Гавазова на социјалните мрежи сподели дел и од роденденскиот амбиент и се наликува како во бајка.

Емили позираше покрај роденденската торта, а тука се и се балоните во разни бои, како и балон со бројот 7 односно кој означува дека ќеркичката на Сузе наполни седум години.

Среќен роденден!

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris