Кога ги соблече панталоните, јас бев шокирана, а потоа следуваа 156 секунди од најчудната АКЦИЈА во мојот живот!

7 февруари, 2021
Seksi-devojka-2-1-800x672

Опсесијата со големината на пенисот може да биде огромен, па дури и нерешлив проблем за многу мажи.

Една Британка се соочи со двојна „нула“ во кревет – нејзиниот партнер има мал орган на гениталиите, но и проблем со одржување на ерекцијата.

„Јас имам 51, а тој 54. Две години сме заедно, и уживаме заедно, но нашиот секс е катастрофален. Првиот пат кога го видов гол, се шокирав кога видов колку му е мал пенисот. Сепак, се обидов да го сокријам изненадувањето затоа што знаев дека таквата реакција ќе го повреди “, вели жената и продолжува:

„Тоа беа најчудните две и пол минути секс во мојот живот. Отпрвин бев воодушевен кога сфатив дека можам да уживам со човек кој има мал орган на гениталиите, станував сè повозбудена и потоа следеше ненадеен крај – тој ја изгуби ерекцијата “.

„Овој проблем се повторува се почесто и навистина му пречи на нашата врска. Исто така, тој е опседнат со големината на неговиот орган, и мислам дека тоа е најголемиот проблем. Тој се обиде со „вијагра“ и успеа да добие ерекција, но следниот ден имаше страшна главоболка и затоа сега не сака повторно тоа да го повтори “, објаснува таа.

„Тој отиде на детални лекарски прегледи за да утврди дали има некои здравствени проблеми, но се покажа дека тој е здрав како куче. Не знам што да правам? Како можеме да го подобриме нашиот сексуален живот? “, праша Англичанката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber