За прв пат Тијана Дапчевиќ ги изнесе досега непознатите детали од својот брак, а се осврна и на нејзиниот однос со сестра и!

7 февруари, 2021
Tijana Tapcevic_291017_ALO foto M Josida 003_preview_400x0

Пејачката откри дека го запознала сопругот на фудбалски натпревар.

Пејачката Тијана Дапчевиќ зборуваше на многу теми.

-Многу колеги се расположени да чекаат подобро време, јас не пресметувам, не издавам музика за да заработам пари сега. Секогаш е вистинското време за музика. Многумина ми велат дека сум луда – рекла пејачката.

Открила колку забранети љубови имала.

-Повеќе не се ни сеќавам на тоа, јас сум срамежлива да одговорам на тоа прашање затоа што сум во љубов со истиот човек 21 година. Ја поминавме таа седма година, не се ни сеќавам дека имавме проблеми. Најважно е да сакате некого. Јас сум сакана во животот, и сакам – заклучи таа.

Таа призна дека го запознала сопругот на фудбалски натпревар.

-Чудно затоа што не сум љубител на спортот, и се запознавме на натпреварот. Тој е човекот на мојот живот. Немаше да бидам со него толку долго, ако тој не беше – рече Тијана.

Бидејќи пред некој ден наполни 45 години, откри како се чувствува.

-Возраста е само бројка, важно е како се чувствуваш внатре – заклучи Тијана.

Таа се осврна и на односот со нејзината сестра и колешка Тамара Тодевска.

-Се расправаме за музиката, таа вели дека сум замрзната во времето и дека сум баба – додава пејачката.

-Вчера беше роденден на мојот син, сакам да кажам дека го добив за роденден, бидејќи јас сум на 3-ти, а тој на 5-ти февруари – рече Дапчевиќ.

Потоа откри како функционира нејзината врска со нејзиниот син Вук.

-Мора да ја знаете границата. Родителите не можат да бидат партнери со децата. Можеме да бидеме партнери, но не во таа мера. Тој мора да биде одговорен за своите постапки. Тој секогаш ја има мојата поддршка и целата љубов на овој свет. Зборуваме за сè што е важна точка. Немаме тепих во куќата за да туркаме проблеми – вели Тијана.

Таа го откри и својот најголем страв.

-Долго време имав паничен страв од кловнови. Не се плашам од смртта затоа што тоа е ново раѓање – заврши пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber