Кога ги соблеков гаќите, не можев да си поверувам на очите, а таа почна да се смее и истрча од креветот!

22 февруари, 2021
muskarac-gace-trenerka-800x532

Проблемите со пенисот се претворија во непремостлива пречка…

Иако се чини смешно, проблемите со обликот и големината на пенисот навистина можат да го уништат сексот, па дури и врската.

Англичанецот бил убеден во тоа кој во очај се прашувал што се случило со неговиот полов орган.

„Имам 43 години и моментално сум слободен и до пред неколку месеци немав никакви проблеми со сексот“, ја започнува својата приказна.

„Сепак, во последно време, мојот пенис е целосно променет. Беше исправен, а сега е свиткан скоро под агол од 90 степени и изгледа како свиткана банана “, вели човекот и продолжува:

„Ерекциите се многу болни и не можам да ги задржам. Што е уште полошо, ми се чини дека ситуацијата се влошува“.

„Последната жена со која завршив во кревет буквално истрча од собата кога ги виде моите гениталии. Да биде понижувањето уште поголемо, пред тоа таа почна да се смее штом ги соблеков пантолоните. Таа повеќе не сакаше да спие со мене и наскоро раскинавме “.

„Сега се двоумам кога треба да запознаам девојка затоа што не знам како ќе реагира кога ќе го види мојот „проблем“. Што не е во ред со мене? Дали мојот пенис некогаш ќе се врати во нормала? “, прашува Англичанецот.

Одговор на терапевтот: Најверојатно имате Пејрониева болест. Не е познато што точно го предизвикува, но можно е да се работи за стара повреда.

Колку побрзо одите на лекар и со соодветна терапија, треба повторно да имате нормален секс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris