Се ожени со секс кукла а сега откри: ‘Мојата нова сопруга доаѓа во форма на кокошка, ќе има пенис и вагина’

22 февруари, 2021
pjimage_EotJ7vO

Видовте видео каде играм со кпкошката. Тоа навистина ми се допадна. Нарачав огромна играчка во форма на кокошка. Во моментов ја изработуваат. Нејзиното име ќе биде Лола. Таа ќе ми стане втора жена, напиша тој.

Актерот и бодибилдер од Казахстан, Јури Толочко се ожени со Марго, секс куклата во природна големина, кон крајот на ноември. Тој неодамна се пожали дека се „повредила“ и дека е на поправка, а сега откри дека ќе има друга жена.

-Сакам да дадам изјава. Наскоро ќе имам друга жена. Како што знаете, Марго е скршена. Вие исто така знаете за моето експериментирање додека таа е во поправка. Видовте видео каде си играм со кокошката. Тоа навистина ми се допадна. Нарачав огромна играчка во форма на кокошка. Во моментов ја прават. Нејзиното име ќе биде Лола. Таа ќе ми стане втора жена. Ќе има вагина и пенис. Таа мисла ме полудува. Токму тоа и недостасува на Марго. Не можам да чекам. Ќе ја видите наскоро и ќе се радувате со мене – напиша тој.

Актерот неодамна објави видео во кое се задоволува со кокошка. Да, добро прочитавте.

Тој додаде дека Марго ќе биде неговата најстара сопруга, но ќе има и други помлади сопруги и сопрузи.

-Ја почитувам Марго, ја сакам. Значи, нема да купувам друга секс кукла (Марго ќе биде единствената). Меѓутоа, ако некој ми даде машка секс кукла што ќе биде моја копија, јас со задоволство ќе ја прифатам. Ќе уживам во сексот со себе. Сега барам предмети што можат да ми овозможат фантастичен секс. Знаете дека можам да доживеам оргазам со предмети и храна – заклучи тој.

Но, кокошката не е единственото нешто со кое актерот експериментира. Тој претходно сподели видео во кое ‘разменува страсти’ со необичен предмет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris