КРАЛИЦА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Дакота Џонсон блесна во „NUDE“ фустан, нејзиното најелегантно издание досега (ФОТО)

16 октомври, 2021
profimedia-0637962549

Актерката Дакота Џонсон, најпозната по улогата Анастасија во филмот „50 Shades Of Gray“, неодамна се појавила на премиерата на новото остварување „The lost daughter“ и со своето издание сите ги оставиле без здив.

Имено, Дакота за премиерата избрала светкава тоалета со боја на шампањ, со долги ракави и необични детали на нив.

Актерката со оваа толаета искомбинирала висечи обетки кои му дале доза гламур на целиот стајлинг.

Дакота облекла сандали со висока потпетица и ја покажала тетоважата на десното стапало, на која пишува „Погледни во Месечината“.

Да потсетиме, Дакота е ќерка на актерите Мелани Грифит и Дон Џонсон, а на најшироката публика ѝ е позната по филмскиот серијал „50 Shades Of Gray“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris