Лила го фотографираше раскошното деколте од птичја перспектива за поубав поглед кон 2021година (фото)

5 јануари, 2021
lila

Како и многумина, ТВ водителката Лила Филиповска Нова Година ја дочека одговорно во својот дом без собирање и славење во друштво.

Додуша, не беше сама, туку со нејзиниот миленик, мачорот Рагнар.

Лила секогаш е тука за да зрачи со позитивна енергија и дополнително да ги собира симпатиите на обожавателите.

Таа секој работен ден години наназад ги собира гледачите пред ТВ екраните, но ги собира и погледите каде и да се појави.

За влез во Новата Година на својот Инсатграм Лила објави фотографија на која во преден план е нејзиното раскошно деколте нагласено со црна транспарентна блузичка под која се гледа градникот.

Нека биде погледот кон 2021 година убав и раскошен како оној со кој не почести Лила!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris