Љиља на Тоше секогаш ќе го чува неговиот часовник

18 октомври, 2021
lilja

Лилјана Петровиќ, менаџерката на Тошет која беше со него во автомобилот ноќта кога почина неодамна изјави дека секој ден се сеќава на него иако не оди во Крушево.

– Не одам во гроб бидејќи е насекаде околу мене. Само не сакам да прифатам дека го нема. Секогаш се чувствувам лошо во овој период бидејќи ме потсетува дека тој навистина не е повеќе. Не можам да објаснам. Ги чувам сите подароци од него, сите тие ми се омилени. Нашите фотографии на кои сме насмеани висат на на зидот Ние сме среќни и јас ги чувам. Го сакам неговиот часовник што ми го подари за мојот последен роденден. Го чувам тоа засекогаш – рече Љиља.

Преземено од pressingtv.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris