Луѓето гледаат во момчето на познатата Кардашијанка и се чудат што прави таа со него: Главата му е целосно истетовирана

21 април, 2021
кортни и дечко и

Убавата Кортни е заљубена во момче за кое многумина мислат дека не оди добро со неа и нејзиниот изглед.

Кортни Кардашијан (42) ужива вољубовта со Тревис Баркер (45), а фановите не престануваат да се расправаат за неговиот изглед и раздорот што го гледаат меѓу нив.

Контроверзноста се должи и на нивните нови фотографии, бидејќи парот е фотографиран за време на романтично патување на плажата „Остров на богатството“, во неделата попладне, на 18 април.

Тие се држеа за раце, се прегрнуваа или се бакнуваа цело време, мислејќи дека никој не ги снима.

Во еден момент, Тревис, тапанарот на групата Блинк-182, врза маица околу главата, со цел да се заштити од силното сонце, а пред да го стори тоа, беше јасно дека дури и главата е покриена со тетоважи.

„Јас ги разбирам љубовта и разликите, но не ми е јасно за што станува збор тука“, „Тие се в inубени, иако на прв поглед се тотално различни“, „Шокиран сум од нејзиниот избор“, „Што ќе прави со него? Не велам дека тој не е добар и талентиран, но … ”, се само некои од многуте коментари.

Да потсетиме, Кортни на почетокот на февруари потврди дека е во врска со Тревис.

Тие беа пријатели долго време, но стана романтично. Тревис веќе некое време и се допаѓа – изјави неодамна извор близок до ријалити вездата за магазинот „Пипл“.

Да потсетиме, Кортни беше во врска со Скот Дисик пред Тревис, од 2006 до 2015 година, и тие имаат три деца – синот Мејсон и ќерките Рејн и Пенелопе.

Тревис зад себе има два неуспешни брака. Тој беше во брак со Шана Моаклер од 2004 до 2008 година и имаа две деца заедно, синот Лендон и ќерката Алабама. Пред тоа, тој се ожени со Мелиса Кенеди, но љубовта брзо се прекина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris