МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ СТАНА МАЈКА? Сите се шокирани по оваа изјава, таа е подготвена за детето!

2 јануари, 2021
марија

Новата година е време кога се сумираат впечатоците од претходната година, но и време за најдобри желби што си ги испраќаме едни на други, а пред се на оние што ги посакуваме за нас самите.

Пејачката Марија Шерифовиќ откри дека обожава деца, па не ја исклучува можноста да се реализира како мајка во 2021 година.

Некаде има информација дека на прво место сакам деца, потоа животни. Некои би рекле екстремни, но кога ќе размислите за тоа, многу јасно. Кај децата, чиста енергија, љубов. Кај животните лојалност. Мајчинството е сериозна задача и верувам дека би била многу посветена – рече Марија.

Потоа се согласи со изјавата на нејзината колешка Наташа Беквалац дека е создадена за машки деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber