Два и пол милиони лајкови за новогодишната фотографија: Сопругата на Бибер позираше заедно со него во провокативен фустан со длабоко деколте (ФОТО)

2 јануари, 2021
profimedia-0495220770-830x0

Мини црниот фустан со доста длабоко деколте привлече големо внимание

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли секојдневно ги инспирираат своите обожаватели на социјалната мрежа Instagram со љубов.

На новогодишната ноќ, среќната двојка беше, се разбира, заедно, а иако не отидоа на гламурозниот прием, нивниот изглед беше токму тој – гламурозен.

Џастин облече костум, додека Хејли ги воодушеви следбениците со провокативно издание.

Мини црн фустан со длабоко деколте околу градите привлече внимание, а комплименти само се нижеа.

„Убава си“, „Боже, колку си убава“, „Пред сѐ си убаво суштество, но изгледаш волшебно“, се само дел од коментарите на воодушевените обожаватели.

За новогодишната фотографија, Џастин и Хејли добија два и пол милиони лајкови за помалку од 24 часа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber