Викторија го принудува Дејвид на „магична“ терапија за спасување брак

2 јануари, 2021
keda

Тие се сакаат, не се сакаат. Тие се разведуваат, не се разведуваат. Еден од најинтригантните парови, кој и по 20 години брак не престанува да ги пополнува насловните страници на разни медиуми со проблеми од истите, секако се Бекамови.

Пензиониран фудбалер и поранешен пејач, а денес модни дизајнери, Дејвид и Викторија, и по четири деца, 21-годишниот Бруклин, 18-годишниот Ромео, 15-годишниот Круз и деветгодишната Харпер, сè уште се едни од оние парови за кои никој не може со сигурност да наведат дали имаат многу хармоничен однос или целосно спротивното.

Според последните пишувања на списанието „Нова идеја“, вистината е повеќе склона кон втората, па 46-годишната девојка наводно го присилила својот сопруг, кој бил една година помлад, да се ожени со терапија.

Имено, поранешната членка на групата Спајс Грлс неодамна стана поактивна во теретана, а специјалната програма за вежбање што ја практикува наводно и овозможува да се ослободи од насобраниот стрес што инаку влијае на нејзиниот брак, објасни неименуван извор за медиумите. Според него, таа одлучила да го убеди сопругот да го стори истото со цел да го спаси бракот што го склучиле во 1999 година.

‘Викторија се чувствува многу инспирирана бидејќи е на нов режим на вежбање. Понекогаш тоа го прави двапати на ден. Се колне во нејзината ефикасност кога станува збор за справување со стресот што го собира од тоа да биде дома “, изјави извор, додавајќи дека успеала и да го убеди Дејвид да ја испроба оваа„ магична програма за спас на бракот “и е многу задоволна од резултатите. Сега, според таблоидот, нејзината цел е да го натера Дејвид да вежба секој ден, а во иднина, наводно, размислува да стане фитнес инфлуенсер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris