Марјана Станојковска сега има поголеми усни – како ви се допаѓа повеќе? (фото)

2 април, 2021
маријана

ТВ водителката Марјана Станојковска со текот на времето стана една од највлијателните македонски инфлуенсерки на Инстаграм.

Па така, секоја нејзина нова објава е поврзана со рекламирање на различни производи, од козметика, па се до тротинети и мобилна галантерија.Содржината продолжува после огласот

Бидејќи постојано е пред објективите, Марјана се реши да направи промена на себе – да ги зголеми усните.

Волуменот очигледно е поголем од претходно, а само таа најдобро знае дали станува збор за естетска корекција или пак шминкерски трик.

.

На последните објавени фотографии разлилата доста се забележува, а вие оценете дали изгледа подобро поприродна или со новите зголемени усни.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris