Меган е повторно бремена?! (ФОТО)

7 јануари, 2021
profimedia-0562173015

Дали Арчи ќе стане постар брат?

„Откако му ја сменив пелената, почувствував силен грч. Се спуштив на подот со Арчи во рацете, пеејќи приспивна песна за да нѐ смири двајцата. Веселата мелодија беше во целосна спротивност со моето чувство дека нешто не е во ред. Знаев, додека го тресев првото дете во моите раце, го изгубив второто“, е дел од ова шокантно признание на војвотката од Сасекс, 39-годишната Меган Маркл, која пред неколку месеци откри дека имала спонтан абортус во јули оваа година. Уште од моментот кога емотивното писмо виде светло, медиумите, но и јавноста со уште поголема љубопитност ја следат оваа кралска двојка, која според последните пишувања, и покрај абортусот, сепак инсистира на проширување на семејството. И, ако им се верува на најновите пишувања на списанието In Touch Weekly, постои можност веќе да им се исполнила желбата за друго дете.

Имено, принцот Хари и Меган Маркл последен пат беа видени во јавноста на Бадник кога фотографите ги снимија како посетуваат зграда во Беверли Хилс во која, меѓу другото, се наоѓа и медицински центар омилен меѓу холивудските sвезди. И иако двоецот тогаш се обиде да привлече што е можно помалку внимание, војвотката и војводата не поминаа незабележано, а како што сега пишуваат споменатите медиуми, токму овие фотографии предизвикаа шпекулации дека Меган е повторно бремена.

Обидувајќи се да биде што е можно незабележителна, да оди во центарот со нејзиниот сопруг, Меган носеше лежерна црна комбинација составена од фармерки, широка црна маица и зимска јакна, а сето тоа надополнето со капа, очила за сонце и заштитна маска до помалку истакнати. Сепак, нејзиниот сопруг носеше само тенка кошула во исто време. Оваа модна несовпаѓање на кралскиот пар беше доволна за да започне да „шепоти“ во јавноста дека облеката на Меган всушност требаше да го сокрие трудничкото стомаче.

„Хари не носеше ниту јакна, а таа целата беше„ завиткана “во трудничко. Сепак, нејзината јакна не беше закопчана така што внимателното набудување на фотографијата покажува дека може да се види стомак под слоевите на облеката“, објаснил неименуван извор за медиумите, додавајќи дека војвотката била бремена четири месеци. Секако, сè уште нема официјална потврда за овие шпекулации, но бидејќи Меган и Хари самите признаа дека криеле претходна бременост која за жал завршила со спонтан абортус, многу фанови се убедени дека едно и пол годишната Арчи наскоро би можел да добие брат или сестра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris