ВО ДОМОТ НА КОЈИЌ: Игор сподели прекрасен празничен момент, а сите мислат на Северина

7 јануари, 2021
severina_sud_duza_verzija_show_clip_safe_1000x0

Ниту еден од нив сѐ уште не даде јавна изјава

Денес, верниците низ цела Србија го слават Божиќ, најсреќниот христијански празник, во кругот на своето семејство. Така слават и славните личности денес во нивниот дом, во семејна атмосфера.

Голем дел од нив го честитаа Божиќ на социјалните мрежи, а меѓу нив е и синот на Кеба, Игор Којиќ.

Според медиумите, бракот на Северина и Игор е на стаклени нозе со месеци.

Иако двајцата не се изјаснуваат за својот брак, очигледно е и јасно дека ниту овие празници не ги поминале и нема да ги поминат заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris