Меган Маркл сепак ќе му подаде рака на помирување на нејзиниот татко, откако дозна за контроверзната книга на нејзината полусестра Саманта што ќе ја уништи!

16 јануари, 2021
16062968367902

Меган Маркл е отуѓена од нејзиниот татко Томас Маркл, со кого скоро три години се влече по судови, но таблоидот Нова идеја сега тврди дека ова може да се промени откако Маркл наводно стапила во контакт со нејзиниот татко.

Имено, Маркл се испаничи кога дозна дека нејзината полусестра Саманта Маркл конечно ќе ја објави својата книга „Дневникот на сестрата на принцезата Пуши“. Војвотката од Сасекс се грижи дека Томас ќе ја покаже својата поддршка за Саманта и нејзината книга, што тој веќе го стори преку неговите изјави во медиумите, а тоа само може да ги влоши проблемите на сопругата на принцот Хари.

Токму поради ова, како што тврди инсајдер од Нова идеја, Маркл решила конечно да го види нејзиниот татко за да можат да разговараат. Ова е можеби единствениот начин Томас да престане да зборува негативни работи за неа за време на неговите интервјуа.

„Колку што знам, таа не разговарала со него од венчавката, но во нејзин најдобар интерес би било да се смири со него пред ова да излезе од контрола“, рече изворот. Инсајдерот исто така рече дека е крајно време Маркл и нејзиниот татко да ги решат проблемите затоа што Томас не станува помлад. Бидејќи овој поранешен директор за осветлување има проблеми со срцето, тој е исто така подложен на смртоносна инфекција со корона вирус.

Инсајдерот исто така рече дека патувањето на Томас меѓу Мексико, каде што живее, и Лос Анџелес, каде живее Меган, секако е тешко поради неговата здравствена состојба, па најдобро би било ако Маркл и принцот Хари да ги отворат вратите на нивниот дом во Санта Барбара. Да потсетиме, само оваа недела, Томас изјави дека е горд на книгата на Саманта, но рече дека треба да ја прашаат Саманта за повеќе детали.

„Дневникот на сестрата на принцезата Пуши“ ќе биде објавен во два дела. Првиот дел ќе биде достапен од 17 јануари, а во Саманта ќе се сподели вистината за неговиот живот и неговото семејство во време на огнени лажни вести и медиумски хаос. Саманта најпрво ги објави своите планови да објави книга за нејзиниот живот и врската со Маркл во 2017 година, откако Меган се вери со принцот Хари. Повеќе од една година подоцна, таа откри дека книгата ќе биде објавена во два дела. Околу тоа време, Саманта се појави и во мноштво интервјуа во кои ја нападна Маркл и ја охрабри да го види повторно нивниот татко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris