Меган пука од бес! Кралицата ја покани Анџелина Џоли на чај!

31 јануари, 2021
кеке

Кралицата Елизабета Втора има нов план преку кој сака уште повеќе да се поврзе со младите низ целиот свет. Преку познати личности, таа сака да дознае што е можно повеќе за проблемите што ги мачат младите, а прва на нејзината листа што може да и помогне во ова е 45-годишната холивудска актерка Анџелина Џоли.

‘Кралицата ги свртува своите приоритети, особено сега кога се откажа од Хари и Меган и направија што било важно, и покрај тоа што претходно и ветив дека ќе ги преземе ангажманите за млади како нејзина улога број еден. Беше импресионирана од професионализмот и работата на Анџелина во добротворни цели и ги замоли своите асистенти да договорат средба со неа “, изјави неименуван извор.

angelina jolie, kraljica elizabeta

„Анџелина секогаш ја почитувала кралицата“, вели изворот. Славната актерка и кралицата Елизабета прв пат се сретнаа во 2014 година кога кралицата и додели титула почесна дама на Џоли, а повторното обединување може да има исклучително лош ефект врз „забеганата“ војвотка од Сасекс, 39-годишната Меган Маркл да добие шанса скоро една година да се запознаеме со Анџелина. Извори блиски до Маркл тврдат дека од моментот кога се преселила во САД, Меган се обидела да стапи во контакт со холивудската актерка и да и предложи ручек, но нејзините повици останале неодговорени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber