Милош Биковиќ денес слави РОДЕНДЕН: Со луда фотографија повторно ги стопи женските срца! (ФОТО)

13 јануари, 2021
led_cine_07032018_0008

Актерот е благодарен за сè што веќе има…

Успешниот актер Милош Биковиќ денес полни 33 години!

По повод својот роденден Милош, во оваа прилика на својот Instagram профил објави интересна фотографија на која позира со свеќи и роденденска капа. Како лудо дете, Милош позираше со намигнување, а се чини дека овој момчешки изглед и насмевка повторно стопи многу женски срца.

„Нема да напишам мудри зборови. Сѐ е добро. Благодарен сум за сè “, напиша тој во рамките на оваа фотографија, а потоа следеа честитки и добри желби.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris