По фотографиите направени од папараците, објави една своја разголена фотографија, што велите, има ли разлика? (ФОТО)

13 јануари, 2021
Screenshot_5

Џенифер Лопез на Instagram објави фотографија од одморот на островите Турк и Каикос, која очигледно малку ја уредила во Фотошоп.

Откако минатата недела се појавија фотографии од нејзините папарацо фотографии од плажа на островите Турк и Каикос, на кои се гледа нејзиниот целулит, 51-годишната Џенифер Лопез сега објави фотографија од истиот одмор на својот Instagram.

На фотографијата што ја сподели, таа избриша мали несовршености во Фотошоп, а исто така покажа и друг секси костим за капење од нејзината завидна колекција.

„Како започна минатата недела и каква е оваа“, напиша таа покрај галеријата каде на првата фотографија позира на даска во смарагдно зелен едноделен костим за капење со длабоко деколте и исечоци кои и ја откриваат страната на градите, додека на втората носи зимска јакна со што откри дека нејзиниот летен-зимски одмор заврши.

Но, иако на сите им е јасно дека нејзините фотографии од Instagramсе доста различни од реалноста, фановите на Џенифер сѐ уште го опсипуваат со комплименти нејзиното тело на 52-годишна возраст, а објавата има милиони лајкови за помалку од еден ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber