„Мојата снежна кралица“: Вељко објави фотографија од Богдана од зимување, ги маѓепса обожавателите со нејзината убавина

16 јануари, 2021
1610406587899-veljko-raznatovic-bogdana-raznatovic-830x0

Вељко Ражнатовиќ ужива во бракот со неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ, со кого го има синот Жељко, и покажува колку е приврзан за својата поубава половина скоро секој ден на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, по новогодишните и божиќните празници, Вељко реши да го израдува своето семејство, и ги однесе на Копаоник за да уживаат во зимската идила и снегот како семејство. Тој ги воодушеви своите верни придружници со семејни фотографии кои уживаат во сцените на среќно семејство, а денес ги воодушеви обожавателите со фотографијата на Богдана.

Ражнатовиќ објави фотографија на која Богдана е целата во бело од глава до пети, а покрај снежната покривка со нив е и нивното куче. „Мојата кралица од снег“, напиша заљубениот сопруг, а неговите обожаватели ја опсипаа Богдана со бројни комплименти. Да потсетиме, семејството Ражнатовиќ денес ја одбележа 21-годишнината од смртта на Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Цеца, Вељко и Анастасија пристигнаа на гробиштата со семејството и пријателите, како и секоја година. Анастасија и Цеца дојдоа во црно – во долга бунда и во кратко крзнено палто. По пристигнувањето, Цеца ги поздрави собраните новинарски екипи, а пред да ги напушти гробиштата им се заблагодари на сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber