Момчето на Цеца тешко го поднел разводот од сегашната девојка на Саша Ковачевиќ: Три години се опоравувал?!

18 јануари, 2021
Paparaco-Ceca-i-Bogdan-2-scaled-e1610713837349-800x584

Врската помеѓу пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и осум години помладиот Богдан Срејовиќ и понатаму ја интересира домашната јавност. Така, скоро секој ден се појавуваат нови информации за нив, а како што пишуваат медиумите, Богдан наводно со голема мака поднел барање за развод од поранешната сопруга Зорана Тасовац.

Тој наводно не можел да се опорави од разделбата од поранешната мис на Војводина три години. Иако влегоа во брак од голема љубов, наскоро сфатија дека не се едни за други поради чести кавги, а секојдневните расправии ги натераа да стават крај на нивниот брак по неколку месеци. И двајцата тргнаа по одделни патишта, а единственото нешто што ги обединува е безусловната љубов и грижа што тој ја има кон својата ќерка.

И Богдан и Зорана се посветени родители, но животот го продолжија со различни партнери. Богдан имаше врски и пред Ражнатовиќ, додека Зорана среќата ја пронајде кај Ковачевиќ, со кого ќе се омажи годинава, доколку епидемиолошката состојба е поволна. Зорана и Богдан ја подобрија врската и сега работат одлично, се дружат, излегуваат заедно во рестораните во главниот град со нејзиното момче, а за тоа сведочи и фотографијата што Срејовиќ ја објави на Инстаграм, на која сите се заедно во ресторанот на Саша. Нему дури и не му сметаше што неговата поранешна сопруга седеше покрај нејзиниот дечко во скут. Од друга страна, нивните заеднички пријатели сведочат дека и Богдан ја пронашол својата среќа во близина на Цеца, но и дека се заедно нон-стоп.

Тие веќе планираат летен одмор и не обрнуваат внимание на злонамерните коментари за нивната врска. Последните години, Ражнатовиќ внимателно го чуваше својот љубовен живот далеку од очите на јавноста, а откако го претстави новиот избран, таа често оди во ресторан во Нов Белград, каде Богдан е нејзин менаџер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber