Проколната вила! Пејачот успеа да го продаде луксузниот имот каде се случувале ужасни работи!

18 јануари, 2021
ukleta-kuca

Погледнете го имотот што има лозје, просторија за медитација, библиотека, водопад…

Ева и поранешниот член на групата „One Direction “ Лиам Пејн, по две години обид да го продадат својот прекрасен имот во Санта Моника, конечно успеаја во тоа.

Иако понуди луксузен комплекс, тој немаше корист од угледот на куќата, за која самиот рече дека е мистична и дека во неа се случуваат чудни работи. Според странските медиуми, тој го продал комплексот за повеќе од 10 милиони долари, кој вклучува лозје, просторија за медитација, библиотека, водопад…

Сепак, и покрај сиот овој луксуз, она што секако не му помогна во продажбата се неговите јавни изјави дека живее во опседната куќа!

Тој уште во 2017 година изјави дека непозната жена и пришла на мајка му на улица за да ја предупреди дека духот на претходниот сопственик сè уште го прогонува имотот. Живееше на овој имот со поранешната партнерка Шерил Кол, додека таа беше бремена и го чекаше нивниот син Беар.

“Шерил не сакаше да остане сама во просторијата горе. Видов како светлата се палат и се гасат среде ноќ и имаше ужасни моменти кога водата од чешмата започна да тече сама од себе”, рече Лиам. Во близина се наоѓаат домовите на Мајли Сајрус, Кардашианс, во близина на Малибу, но сè уште е непознато кој е новиот сопственик на овој имот со чудна и гадна репутација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber