Морничава тетоважа на грбот на девојката на Елон Маск: Цел свет е згрозен, таа го шокираше – „Ќе бидат прекрасни вонземјански лузни“

13 април, 2021
grimes-elon-musk-met-gala-2-g-billboard-1548-1595340806-compressed

Музичарката и емотивен партнер на Елон Маск, Грајмс, покажа голема тетоважа на грбот, што е малку вознемирувачка.

Партнерката на Елон Маск, која на почетокот на оваа година откри дека сака да помогне да се воспостави човечка колонија на Марс, покажа нова тетоважа што ја опиша како „убави лузни од вонземјани“.

33-годишната музичарка со вистинско име Клер Елис Бушер ја сподели фотографијата на Инстаграм со нејзините 1,7 милиони следбеници, а повеќето беа воодушевени, иако имаше различни реакции.

За тетоважата е одговорен тату-артистот Нуси Кверо, кого го обележа во објавата и го опиша како „вонземјански мозок“.

Грајмс и Елон Маск се во врска од 2018 година, а лани во мај имаа син, на кого му дадоа надимак X Æ A-Xii.

The Trouble with Elon Musk and Grimes | The New Yorker

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris