Можеби ова е нејзината најдобра фотографија на плажа досега: Џеј Ло ужива на Бахамите!

25 јануари, 2021
shutterstock1417205852-460x0

Џеј Ло неодамна ги посети островите Турк и Каикос каде го покажа своето вајано тело.

Американската пејачка Џенифер Лопез (51) е фотографирана на плажа на Бахамите, а по тој повод папараците ја фотографираа во бело бикини во кое се гледаа сите нејзини несовршености, од кои навистина има малку.

Имено, познатата пејачка беше фотографирана во бело бикини во кое го истакна прекрасното деколте, малку нерамниот стомак и совршениот задник по кој се прослави.

Џеј Ло неодамна уживаше на Островите Туркс и Каикос, каде се сончаше на плажа, потоа облече чипкаст фустан и се прошета со пријателка покрај брегот.

Кога го соблече фустанот, го откри малку нерамномерниот стомак, а кога клекна се виде дека има вишок кожа и маснотии на стомакот.

Во истата прилика таа го истакна псовршениот обликуван задник што го погледнаа сите присутни на плажата, и покрај приказните дека пејачката премногу ги фотошопира своите фотографии, може да се види дека изгледа скоро совршено на 52 години и дека навистина може да и завидуваат 20 години помладите жени.

„Еластична латино ѕверка“, напишаа обожавателите на фан страницата на латино дивата.

Авторката на хитот „Jenny From The Block“ ја одржува својата завидна фигура преку секојдневно тренирање и вложува многу време и напор во нејзиниот изглед.

Да потсетиме, Џенифер Лопез настапи на инаугурацијата на новиот претседател на Соединетите Американски Држави, Џо Бајден (77).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris