НБА sвездата повторно ја изневери Кардашијан, новата љубовница тврди дека не знаела дека е зафатен

27 април, 2021
khloetristan1

Откако му прости на неколку прељуби кои излегоа во јавноста, Клои се сврши со Тристан. Сега се чини дека Тристан се вратил на старите навики

Инстаграм моделот Сидни (23) на еден подкаст на Јутјуб откри дека се гледала и била интимна со Тристан Томпсон (30) на почетокот на оваа година. Таа тврди дека Тристан потврдил дека тој е слободен, но го прекинала контактот со кошаркарот веднаш штом дознала дека тој е во врска со Клои (36).

По големиот скандал меѓу Клои Кардашијан, Тристан Томсон и Џордин Вудс (23) во 2019 година, Клои реши да му прости за измамите и да го остави таткото на нивната ќерка Тру (3) да се врати во нејзиниот живот. Врската беше наводно обновена уште во јули 2020 година, а сега се појавија нови обвинувања за прељуба. Сидни откри детали за нивното дружење

„Тој беше многу добар“, рече таа на подкастот откако еден пријател ја предизвика да открие детали.

Кардашијанката неодамна објавуваше фотографии од нејзиниот веренички прстен со огромен дијамант, а Тристан и остави заљубени коментари, срца и дијаманти.

– Никој не гледа во твоите нокти покрај толку дијаманти. Каков прстен! – коментираа нејзините обожаватели под објавата.


Тристан се појавува во новите епизоди на популарното реално шоу „KUWTK“ за семејството Кардашијан – Џенер, а многу фанови коментираат дека сè уште не му веруваат на „измамникот“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris