„НЕ И Е СРАМ ДА БИДЕ СИРОМАШНА“: Цеца отворено за ТЕШКИТЕ животни ситуации!

3 јануари, 2021
северинаа

За време на гостувањето во емисијата што ја водеше Сања Маринковиќ, Цеца призна дека имало моменти кога морала да позајми пари.

Дали имаше време кога немаше дури ни за леб? – ги праша Сања Маринковиќ гостите, а Цеца одговори:

Svetlana Ceca Ražnatović

Сите имаме приватен живот. Сите сме луѓе. Сите сме луѓе, имаме семејства, проблеми и осцилации во животот. Сè понекогаш оди одлично, понекогаш забавува. Мислам дека сите сме поминале низ овие ситуации на немање живот. Не е срамота да се биде сиромашен, жал ми е кога некој е сиромашен, не е срамота. Секој може да се движи од мртвата точка со работа и напор. Ми се случи да немам жолт динар со мене, зборувам како што е, тоа е вистина. Не е срамота, имав такви животни ситуации што останав без динари и ги позајмив парите што ми беа потребни. Се спасив од тие ситуации. Сè што немате и сè што се случува и сè што може да се поправи – не е проблем. Проблемот е кога некое лице е болно и не може да се излечи, сè друго може да се реши – рече Цеца во емисијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber