НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ! Седата коса и непрепознатливиот изглед на Моника Белучи го шокираа Светот, убавата актерка фатена во незгоден момент! (ФОТО)

14 април, 2021
shutterstock_1431232067_1000x0

Каде и да се појави и што и да прави, привлекува големо внимание

И овој пат, Моника Белучи успеа да предизвика вистинска лавина коментари со серија нови фотографии!

Иако ја познаваме по нејзините заводливи улоги во филмови, убавата италијанска актерка изгледа непрепознатливо за потребите на нејзината нова улога во филм што се снима во Рим.

Таа ја игра улогата на вештерката Долорес, а во прашање е мешавина од жанрови на комедија и фантазија. Сепак, никој не можеше да го разниша впечатокот дека, дури и кога игра вештерка, Моника изгледа заносно!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris