Жешки сцени и голи снимки од спалната соба, исплива интимна фотографија од Дара Бубамара и нејзиното 24 години помладо момче Тони! (ФОТО)

14 април, 2021
118281043_326431041885636_3406408449578798648_na_1000x0

Пејачката нема проблем да им ја покаже на сите својата интимност

Популарната пејачка Дара Бубамара постојано ги известува своите следбеници на Instagram за сите тековни настани од нејзиниот луксузен живот.

Бидејќи е позната по својата енергија и трошење пари, пејачката не се двоуми да објави интимни моменти од креветот со своето младо момче Тони.

Имено, по многу егзотични дестинации што ги посетија Дара и Тони за време на нивната емотивна врска, на ред дојде и Дубаи.

Гулабите уживаат во шармот на Емиратите, а со овие фотографии ги демантираа гласините за раскинувањето, и докажаа дека се посилни од кога било.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris