Не сме ја виделе досега вака: Сите зборуваат за храбрата трансформација на згодната косоварка

5 јануари, 2021
1382580

Дуа Липа, британска пејачка со косовски корени, е позната не само по своите песни, туку и по своите модни експерименти.

Дуа, најпозната по песни како „New Rules“ или „Be The One“, не се плаши од промена на имиџот и многу е среќна што ги менува фризурите, па ги изненади сите на насловната страница за Вог во издание што не сме го виделе досега.


Младата музичарка, која не крие дека ужива во стилски екскурзии, беше и црвенокоса, со двобојна коса …

Липа, која веќе некое време е во среќна врска со Анвар Хадид, брат на славните модели Беле и Џиџи, негува необичен моден стил кој инспирира и од 80-тите и 90-тите години.

На насловната страница за Вог, таа покажа дека одлично изгледа и како краткокоса русокоса со модерна фризура.

Откако ја објави таа фотографија на Инстаграм, за помалку од 24 часа, славната музичарка доби повеќе од 2 милиони лајкови.

„Убава“, „Прекрасна“, „Ми се допаѓа фризурата“, само низа комплименти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber