Нема подобар доказ од новата фотографија на Џеј Ло (51) дека дефинитивно не е „жена на своите години“

8 јануари, 2021
shutterstock1417205852-830x0

Латино дивата го покажа своето прекрасно тело на 52-годишна возраст на плажа

Американската пејачка Џенифер Лопез (51) на Instagram објави нова фотографија на која ги истакна своите бујни облини, а фановите се воодушевени од тоа колку добро изгледа латинската дива на 52-годишна возраст.

Имено, познатата пејачка позираше на плажа во бургундски костим за капење со светки, а својата фантастична фигура и бујниот задник ги стави во прв план.

Џеј Ло ги подигна високо стеблата за пливање, а во таа прилика ги покажа своите истренирани бицепси и сите се изненадени од енергијата што ја поседува оваа пејачка, а обожавателите велат дека изгледа барем 15 години помладо.

Лопез носеше капа „Christian Dior“ и кафени очила за сонце со златна рамка на главата. Носеше и златни прстени на ушите за да го комплетира целиот стајлинг за на плажа, па собра скоро 3,9 милиони лајкови.

Познатата пејачка ја следат 137 милиони следбеници на Instagram, а неодамна ја објави и својата колекција на козметика наречена „J Lo Beauty“.

Не е познато каде славната убавица моментално одмара, но обожавателите веруваат дека таа заслужила одмор по прекрасниот настап во Њу Јорк за Нова година.

Да потсетиме, Џеј Ло неодамна го одложи бракот со нејзиниот вереник, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (45).

Пејачката и нејзиниот свршеник за првпат закажаа венчавка во август 2020 година во Италија, но ја одложија прославата поради пандемијата на корона вирусот до крајот на годината, сепак, Џенифер и Алекс повторно ја одложија својата венчавка.

– Сфативме дека нема причина да брзаме. Требаше да се венчаме во август во Италија, сето тоа детално го испланиравме. Но, поради сè што се случуваше, ние ја одложивме венчавката. Италија тогаш беше најлошото место во светот. Сето тоа беше разочарувачко за мене – изјави Џенифер во шоуто со Енди Коен.

– Работите ќе се случат кога ќе бидат судени, но тогаш мислите: „Дали воопшто го сакаме тоа“? Околностите ни дадоа можност да застанеме и да размислиме за тоа – заклучи Џеј Ло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris