(ФОТО) Еве од кого ја наследила убавината – Ноне Неделковска ја покажа мајка си

8 јануари, 2021
none

Некогашната македонска пејачка Нона Неделковска, која одамна заврши со музичката кариера и се префрли на работа на брод во Америка, се уште е популарна во јавноста и привлекува внимание на публиката.

Ноне ретко објавува фотографии од нејзината фамилија ,но овој пат објави слика со личноста од која ја наследила убавината.

None Nedelkovska

Имено пејачката сподели фотографија од својата мајка.
„Мама“ – напиша Ноне во објавата.

Од фотографијата може да се забележи дека Ноне е копија на својата мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris