НИКОЈ НЕ И ВЕРУВА Наташа Беквалац денес слави роденден, ќе се шокирате кога ќе слушнете колку години има!

25 септември, 2021
Screenshot 2021-09-25 184130

Лудо се забавуваа

Пејачката Наташа Беквалац денеска го слави својот 41 -ви роденден. Во оваа прилика, таа одлучи да се почести себеси и своите роденденски гости со патување во Атина, за да може прославата да се одржи на морскиот брег.

Штом помина полноќ, Наташа ги дувна роденденските свеќи, а потоа прослави и наздрави.

– Прославата ќе се одржи во Атина на плажа. Специјално за овој настан, просторот на плажата ќе биде специјално украсен, ќе се постави шведска маса и ќе се служат вина според желбите на гостите. Дури и музиката ќе биде на барање на славеничката, па раководството на хотелот ангажираше диџеј кој ќе пушта „хаус“ хитови цела вечер – откри добро информиран извор за српските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris